Засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном

   7 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації (голова комісії Горзов В.О.), в якій взяли участь голова районної ради Віктор Симканинець, Іршавський міський голова Степан Бобик, радник голови районної ради Юрій Фельцан, доповідачі з порядку денного.

    Депутати обговорили та підтримали ряд листів і заяв щодо надання в оренду майна та продовження дії термінів договорів оренди приміщень, безкоштовного виготовлення технічного паспорту на будинок для можливості оформлення субсидії, дозволу на викуп приміщення колишньої котельні Ільницької школи-інтернату, затвердження здійснених невід'ємних поліпшень орендованого майна та надання дозволу на приватизацію майна шляхом викупу тощо. 

   Деякі питання викликали дискусії серед членів комісії,  а саме: Про розгляд листа ПрАТ "ВФ Україна" від 07.05.2018р. б/н щодо надання в оренду, строком на 2 роки 11 місяців частини димової труби котельні Осійської ЗОШ I-III ст. та майданчика під нею загальною площею 5,0 кв.м. для розміщення обладнання мобільного зв'язку оператора "Водафон"; Про розгляд пропозицій трудового колективу районної газети "Нове життя" щодо реформування підприємства, викладених в листі від 31.05.2018р. №15; Про затвердження передавального акту комунального закладу "Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги" Іршавської районної ради Закарпатської області та Статуту комунального некомерційного підприємства  "Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги" Іршавської районної ради Закарпатської області в новій редакції. 

   Дані питання потребують додаткового вивчення, тому депутатами рекомендовано перенести їх на розгляд наступного засідання комісії 12 червня. 

Joomla templates by a4joomla