У районі відкрито табори для відпочинку та оздоровлення дітей

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела, яскрава, безтурботна пора − канікули. Табори відпочинку – одна із складових щодо забезпечення організованого активного проведення дозвілля дітей під час канікул, задоволення інтересів і духовних потреб підростаючого покоління.

Тому з метою належного відпочинку дітей, створення та забезпечення сприятливих умов для освітньої, культурно-оздоровчої роботи з молоддю у 2018 році із 3 червня на базі Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею почав функціонувати табір «Веселка» з цілодобовим перебуванням для дітей різних соціальних категорій.

Також на базі Ільницької ЗОШ-інтернату I-III ст. почав функціонувати дитячий оздоровчий  табір «Водограй». Тут відпочивають та оздоровлюються 80 дітей Іршавського району. Переважно, це діти соціально-незахищених категорій, а саме: з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти учасників бойових дій в зоні АТО, обдаровані, здібні та талановиті діти.

Виховна робота в таборах включає творче поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, еколого-натуралістичною, туристсько-краєзнавчою, суспільно-громадською, оздоровчою діяльністю.