Персональна виставка робіт Любові Бабинець "Квітка душа"

    5 червня у виставковій залі районного будинку культури відбулася персональна виставка головного спеціаліста відділу культури та туризму РДА Любові Бабинець (живопис, розпис, вишивка) під назвою "Квітка душа".

 

   Вітали в цей день пані Любов із днем народження та творчим дебютом голова районної ради Віктор Симканинець, керівник апарату РДА Олег Козенюк,  начальник відділу культури та туризму РДА Олена Ісак, голова народного об’єднання художників і майстрів народної творчості «Колорит Боржави» Василь Філеш, настоятель Петро-Павлівського храму от. Василій, директори дитячих шкіл мистецтв району, колеги, друзі та гості іменинниці. Із музичними номерами виступили учасниця обласних та Всеукраїнських конкурсів-фестивалів Вікторія Панько та троїсті музики району. 

   Присутні підкреслили високий творчий потенціал художниці та унікальний підхід до написання картин, високу професійну майстерність та чудові організаторські здібності. Бажали їй міцного здоров’я, нових звершень у роботі, натхнення та наснаги до життя. 

   За багаторічну сумлінну працю у сфері культури району, активну участь в мистецьких заходах, з нагоди проведення виставки та святкування дня народження Любов Бабинець нагороджено спільною грамотою районної ради та райдержадміністрації.

 

 

Joomla templates by a4joomla