Святкування Міжнародного дня захисту дітей

1 червня у міському парку традиційно проведено свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Сьогодні – це не лише веселі забави для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захисту їх прав, прагнення щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Цього дня дошкільнята міста та с. Лоза змагалися у спортивних естафетах, представляли свої заклади у вигляді пісень і танців, взяли участь у конкурсі «Малюнок на асфальті».

Діток вітали голова районної ради Віктор Симканинець та Іршавський міський голова Степан Бобик, які побажали їм мирного неба, невичерпної енергії, незабутнього дитинства та світлого майбутнього.

Протягом дня діти могли безкоштовно покататися на атракціонах, спробувати свої сили у мотузковому парку «Тарзан», скуштувати солодощі та напої. До дитсадків міста та с.Лоза передано подарунки – іграшки та необхідний інвентар.

Щиро вітаємо всіх діток району зі святом! Бажаємо, щоб кожне дитяче серце було зігріте теплом і любов'ю, а маленькі громадяни виросли достойними людьми й неодмінно стали нашою гордістю.