Кушниця відзначила 700-ту річницю

29 травня село Кушниця відсвяткувала 700-ту річницю від дня заснування. Вітали мешканців села та гостей голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, начальник відділу культури та туризму РДА Олена Ісак, керівник апарату Закарпатської ОДА Руслана Натуркач, Кушницький сільський голова Михайло Штефко.

Голова районної ради Віктор Симканинець побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги, благополуччя, процвітання села та успіхів.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури та благоустрій села, активну громадянську й життєву позицію та з нагоди 700-річчя Дня села Кушниці окремих жителів нагороджено грамотами районної ради.

Концертну програму створили  народний вокальний ансамбль "Ільничанка" (та її солісти Михайло Черничко, Катерина Сапожнік, Христина Ляшко), солісти Іршавської дитячої школи мистецтв Злата Лівак і Вероніка Скоблей, зразковий фольклорний колектив будинку культури с. Приборжавське «Сколомиєчка», циркова студія «Весела арена», вихованці Кушницької дитячої школи мистецтв та Лисичівського будинку культури, учні Кушницької та Лисичівської шкіл, сучасний хореографічний колектив с. Лисичево, фіналіст «Голосу країни» Іван Пилипець, Заслужена артистка України Зоряна Юдін, музичний гурт «Онлайн» с. Довге та інші.
     Під час заходу всі охочі мали можливість скуштувати традиційні страви та напої, а для дітей працювали різноманітні атракціони.

Фото: Петро Шинкар