Засідання колегії райдержадміністрації

30 травня у залі засідань районної ради відбулася колегія райдержадміністрації. Участь взяли голова районної ради, сільські голови, керівники установ і служб району.

На порядок денний винеслися питання про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 1 квартал 2018 року, підсумки роботи господарського комплексу в осінньо-зимовий період та підготовку до опалювального сезону 2018-2019 років.

Значну частину уваги присутні зосередили на питанні про перспективи подальшого функціонування закладів та об’єктів освіти, охорони здоров’я та культури в районі.

Доповідачами було інформовано про необхідність реорганізації Ільницької ЗОШ-інтернату I-III ст. шляхом злиття з Ільницьким спортивно-гуманітарним ліцеєм, складну ситуацію із міжшкільними навчально-виробничими комбінатами сіл Білки, Загаття, Кушниця та відсутністю їх подальшого фінансування, а також обговорено яким чином проводилося фінансування будівництва басейну ДЮСШ та доцільність використання його для потреб району. Крім того, подано пропозиції щодо реорганізації районної стоматологічної поліклініки у зв’язку з проведенням медичної реформи, подальшу роботу бібліотечної системи.

Після жвавих дискусій присутніми було внесено ряд доповнень з питань порядку денного, зокрема створення робочої групи за участі представників районної ради та райдержадміністрації для проведення виїзних нарад з надання методичної допомоги сільським радам щодо збільшення власних надходжень; проведення аналізу сплати місцевих податків і зборів юридичними та фізичними особами-підприємцями району до Іршавського відділення Хустської ОДПІ та з даного питання провести нараду за участі представників вказаної служби; укладання договорів на розчистку та утримання комунальних (сільських) доріг у зимовий період тощо.

Членами колегії, з урахуванням пропозицій, з кожного питання були прийняті відповідні рішення.