Відбулося засідання бюджетної комісії

30 травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики. Участь в роботі взяли заступник голови райдержадіміністрації Іван Мошкола, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Вагерич.

Члени комісії розглянули та погодили проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про розподіл субвенцій з місцевого бюджету». Відповідно до розпорядження рекомендовано збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету у сумі 6 336, 2 тис. грн., в тому числі:

субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 3 336, 2 тис. грн.;

- субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 3 000, 0 тис. грн.