25 травня в Ужгороді відбулася Міжнародна конференція «Сприяння євроатлантичній інтеграції України на прикладі Закарпаття», організована Європейським об’єднанням територіального співробітництва ТИСА. Участь взяли близько 150 представників органів державної влади та місцевого самоврядування з Угорщини та України, а також Комітету Регіонів ЄС (Брюссель, Бельгія). Іршавський район на конференції представив голова районної ради Віктор Симканинець.

Мета конференції – презентація можливостей і конкретних пропозицій розвитку, підтримка співпраці в сучасній адміністративній, економічній і культурній галузях.

Учасники конференції обговорили такі теми, як політика сусідства ЄС, підтримка України в цілому та Закарпаття зокрема в питаннях євроінтеграції з боку сусідніх країн Євросоюзу, роль та можливості Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА у плані розвитку транскордонної та регіональної співпраці, презентація пакетів інтегрального розвитку, ознайомлення з транскордонними та брюссельськими джерелами фінансової підтримки тощо.