У районі проведено XI-й фестиваль "Родинні скарби Іршавщини"

16 травня у виставковому залі районного будинку культури відбувся щорічний фестиваль «Родинні скарби Іршавщини». Цьогоріч, за рахунком це вже XI-й фестиваль, який зібрав талановиті окраси із різних куточків району. Метою заходу є відродження та збереження родинних традицій, підвищення рівня авторитету української родини, забезпечення всебічного розвитку сім’ї.

У концертній програмі виступили родини Філеш (с. Бронька), Сабадош (с. Приборжавське), Овсак (м. Іршава), Пилипко (с. Ільниця), Ісак (с. Приборжавське, м. Іршава), Паньканинець (с. Білки), Матіко та Вензел (с. Осій), Квак (с. Довге), Шебела (с. Горбок), Вашкеба та Клим (с. В. Раковець), учасники народного фольклорного колективу «Іршава» (кер. Надія Мельник-Гудь) та зразкового музично-драматичного театру «Пролісок» (кер. Василь Філеш).

До уваги гостей свята також була представлена експозиція творчих робіт народних умільців району (живопис, графіка, різьба по дереву, кераміка, іконопис, вироби на склі, вишивка).

Голова районної ради Віктор Симканинець висловив щиру вдячність всім учасникам за їхній вклад у культурно-мистецький розвиток району. Побажав не втрачати запалу під час створення творчих доробків, розвивати таланти і передавати досвід підростаючому поколінню, невичерпної енергії, міцного здоров’я. Вітали присутніх також голова райдержадміністрації Олександр Горін, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Ісак, настоятель православного Петро-Павлівського храму м. Іршава от. Василій Ігнат.

Всі учасники фестивалю відзначені подяками та отримали подарункові набори, спонсором яких став депутат районної ради Сергій Лупак.