Надана допомога багатодітним родинам району

Днями через іноземні благодійні організації районною радою передано гуманітарну допомогу – продукти харчування – багатодітним і малозабезпеченим родинам сіл Ільниця та Бронька.

Близько 15 багатодітних, малозабезпечених сімей та ті, які виховують дітей з особливими потребами, вказаних населених пунктів отримали продуктові набори для задоволення потреб першої необхідності.

З боку держави багатодітним родинам передбачено надання різних послуг для успішного функціонування інституту сім’ї. Районна рада завжди підтримує ініціативу надання допомоги тим громадянам, які цього потребують. Дана благодійність в черговий раз доводить, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь гострих соціальних проблем та готові, по можливості, підтримувати незахищені категорії населення.