У районі проведено заходи до Дня пам'яті та примирення й до Дня перемоги

8 травня відбувся мітинг, приурочений Дню пам’яті та примирення й 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Традиційно біля пам’ятника воїнам-визволителям першими поклали Гірлянду Слави учнівська молодь. Після корзини квітів до підніжжя пам’ятника поклали керівники району та міста, установ та служб району, силових структур, ветеранських організацій, учасники АТО, громадськість. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих героїв, яких нема серед нас.

Біля пам’ятного знаку борцям за Свободу України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО старший сержант ЗСУ Сергій Бугайцов і член громадської організації "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів у Закарпатській області" Ярослав Мешко запалили лампадки.

Зі словами вдячності від себе особисто й депутатського корпусу до ветеранів звернувся голова районної ради Віктор Симканинець. Вітали також голова райдержадміністрації Олександр Горін, Іршавський міський голова Степан Бобик, голова районної організації Товариства добровольців Закарпаття – учасників війни Василь Рацин.

Символічно на знак миру, подяки ветеранам за перемогу та звільнення рідної землі від загарбників учні виступили із віршами, а також випустили в небо білих голубів. Завершився мітинг велопробігом за участі вихованців районного центру позашкільної роботи до с. Ільниці.