Продуктові набори отримали ще декілька сімей району

Чергову підтримку, у вигляді продуктових наборів, отримали багатодітні родини сіл Приборжавське та Осій, завдяки довготривалій співпраці районної ради з іноземними організаціями.

На даний час дуже важливо долучатися до подібних благодійних акцій, бо сім’ї, які виховують 3-х і більше дітей, потребують додаткової допомоги, яка на жаль з боку держави надається на недостатньому рівні.

Набори містять крупи, олію, цукор, борошно, консервовані вироби тощо. Хоч продуктів не так багато, але цього вистачить для задоволення мінімальних потреб. Ясна річ, що вони не вирішують всіх проблем родини, але значно полегшують побут в деякій мірі.

Допомогу передано сім’ям Кебелеш (виховують 4 дітей), Кулак (3 дітей), Ісак та Арнаута (по 2 дітей), Матіко (6 дітей), Ліпчей (6 дітей), Грубар і Рінча (по 3 дітей). Батьки подякували за таку хорошу акцію та турботу про багатодітні сім’ї району.