Урочисте відкриття районного Інклюзивно-ресурсного центру

27 квітня на території Ільницької ЗОШ-інтернату I-III ст. відбулося урочисте відкриття районного Інклюзивно-ресурсного центру.

Мета діяльності центру полягає у забезпеченні прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ганна Сопкова, методист обласного методичного центру при департаменті освіти та науки облдержадміністрації Наталія Бокоч, завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти при обласному інституті післядипломної педагогічної освіти Оксана Гаяш, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, директори освітніх закладів району, громадськість.

Голова районної ради висловив вдячність всім, хто здійснив організаційно-правові заходи для створення даного центру. Наголосив, що депутатський корпус завжди готовий підтримувати розвиток важливих закладів соціальної сфери в районі.

Директор Інклюзивно-ресурсного центру Богдана Станко продемонструвала присутнім облаштовані класи центру, представила штатних працівників і коротко інформувала про діяльність установи.