Засідання п'ятнадцятої сесії районної ради

24 квітня відбулося засідання п’ятнадцятої сесії районної ради. Участь в роботі взяли керівники, працівники установ і служб району, сільські голови, запрошені.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих героїв у зоні АТО. Головуючий ознайомив всіх із подіями, які відбулися в районі у міжсесійний період.

Начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства районної ради Роман Меренич озвучив запити депутатів Мельника М.М. і Хряпиної Н.І.:

- про виділення коштів із районного бюджету в сумі 50 тис. грн. для придбання електрокардіографів для АЗПСМ сіл В.Раковець та Ільниця;

- про виділення коштів для ремонту дороги Іршава-Брід-Загаття-Завидово;

Також доповідач оголосив відповідь на запит депутата Хандри О.Ю. стосовно організації перевезення учнів Приборжавської ЗОШ I-III ст., які проживають в с. Луково.

Депутат Чедрик О.А. озвучила звернення до Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів щодо запобігання знищення та забезпечення розвитку в Україні екстреної медичної допомоги.

Перед присутніми з інформацією про функції патрульної поліції області та умовами набору до даного підрозділу виступив заступник начальника Управління патрульної поліції в Закарпатській області Сергій Мельник.

Про перелік доріг району, на яких буде проводитися капітальний і поточний ямковий ремонт та стан виконання вказаних робіт інформував заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола.

Питання про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, державної власності, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населеного пункту на території Доробратівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 69, 3679 га та ведення фермерського господарства площею 30,000 га й 13,000 га знято з порядку денного за ініціатививи Доробратівської сільської ради підтриманої на спільному засіданні профільних комісій.

Відтак, депутатським корпусом затверджено програму підтримки депутатами райради закладів бюджетної сфери та інфраструктури населених пунктів району на 2018 рік, програму технічного захисту службової інформації, що є власністю держави в автоматизованих системах на 2018-2020 роки, встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік, статут комунального закладу середньої освіти II ступеня «Мідяницька гімназія» Іршавської районної ради Закарпатської області, внесено ряд змін до рішення «Про районний бюджет на 2018 рік», підтримано блок майнових питань про передачу в оренду нежилих приміщень та здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.