Благодійна допомога жителям Дубрівської сільської ради

19 квітня на території Дубрівської сільської ради відбулася благодійна акція, завдяки співпраці районної ради з іноземними благодійними організаціями.

Як ми уже повідомляли раніше, буде систематично проводитися робота в напрямку надання гуманітарної допомоги соціально незахищеним верствам населення району.

Цього разу продукти харчування отримали родини сіл Мала Розтока, Велика Розтока, Дубрівка: Брич (11 дітей), Бровді (4 дітей), Говді (3 дітей), Лецак (3 дітей), Корпош (2 дітей), Осійський (2 дітей).

Вказані сім’ї висловили щиру вдячність за надану підтримку. Просимо не бути байдужими і простягнути руку допомоги малозабезпеченим багатодітним родинам, особливо якщо вони ваші односельці.