Відкрито меморіальну дошку Гелетей Олесі Іванівній

19 квітня на фасаді Іршавської гімназії встановлено меморіальну дошку Гелетей Олесі Іванівній.

Вшанувати світлу пам'ять колишнього директора прийшли голова районної ради Віктор Симканинець, депутат обласної ради Петро Добромільський, керівник апарату РДА Олег Козенюк, Іршавський міський голова Степан Бобик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, директор районного центру позашкільної роботи Іван Терпай, учні, колеги, друзі та рідні пані Олесі.

Теплими словами присутні відзначили чесність, доброзичливість, порядність, вміння вислухати та допомогти, чудові педагогічні здібності Олесі Іванівни.

Настоятель греко-католицького храму отець Василій (Петейчук) відслужив молебень за померлою та освятив пам’ятну дошку. Завершилося відкриття покладанням квітів і лампадок.