Щорічна акція "Майбутнє лісу в твоїх руках"

    17 квітня в урочищі «Довга» на базі Довжанського лісництва ДП «Довжанське ЛМГ» відбулася Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Участь в заході взяли посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники виконавчої влади, педагоги та школярі, громадськість.

    Із вітальними словами до присутніх звернувся директор ДП «Довжанське ЛМГ» Василь Ледней, який підкреслив вагому роль проведення відповідних заходів із озеленення лісових масивів.

   Провідний інженер з лісових культур ДП «Довжанське ЛМГ» Марія Бойко коротко проінформувала про структуру підприємства, динаміку та поділ вкритих лісовою рослинністю ділянок за групами віку й переважаючими породами, поділ загальної площі на категорії лісів тощо.

   Учнівська молодь виступила із мініатюрами як важливо берегти природу, а відтак брати активну участь у збереженні та відновленні навколишнього середовища.

   Загалом, на ділянці площею близько 1 га висаджено  2 тисячі саджанців основних лісокультурних порід (дуба, явора, ялиці). Також у рамках акції школярами було встановлено шпаківні.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla