Допомога багатодітним родинам с. Сільце

16 квітня голова районної ради здійснив виїзд до с. Сільце, де відбулася благодійна акція.

У рамках співпраці районної ради з іноземними благодійними організаціями, малозабезпеченим громадян району надається постійна допомога у вигляді необхідних речей вжитку та продуктів харчування.

Разом із сільським головою Віктором Кузьмою керівник району відвідав багатодітні сім’ї, які проживають у Сільці. Три родини – Ваш (тут виховують 11 дітей), Буряс і Севч (по 7 дітей) отримали продуктові набори. Посадовці побажали батькам міцного здоров’я, терпіння, благополуччя та злагоди в родинах, взаєморозуміння та гордості за дітей.

Дана акція є неодноразовою, тому у планах - надалі підтримувати жителів Іршавщини.