Творчий вечір Юрія Мельника

13 квітня у читальному залі Іршавської районної бібліотеки з нагоди життєвого ювілею – 60-річчя – відбувся творчий вечір знаного в Закарпатті гумориста Юрія Мельника. Вітали із днем народження артиста керівники району та міста, сільські голови, працівники культури, голови громадських організацій, друзі, гості.

На початку заходу фотохудожник Василь Ловска подарував ювіляру авторський портрет.

Голова районної ради Віктор Симканинець наголосив на багатогранності, унікальності та креативності Юрія Мельника. Побажав йому міцного здоров’я, довгих літ життя, поваги від оточуючих.

Усі присутні поділилися спогадами, які пов’язують кожного дружбою з гумористом. Звернули увагу на рисах його характеру, зокрема щирості, відкритості, комунікабельності, порядності, чудових організаторських здібностях та великій любові до слова.

Зустріч відбулася невимушено – в теплій атмосфері та сповнена дотепних життєвих історій, анекдотів і щирих усмішок.

За сумлінну та добросовісну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у культурно-освітній розвиток та мистецьку спадщину району, естетичне виховання молоді, активну життєву позицію та з нагоди 60 років від дня народження Ю. Мельника нагороджено почесною грамотою районної ради.