Розпорядження

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від 12.04.2018 року

м. Іршава

№ 18

 

Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VIІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи районної ради VIІ скликання:

1. Скликати п’ятнадцяту сесію районної ради VІІ скликання 24 квітня 2018 року, о 14 годині, в приміщенні зали засідань районної ради.

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

2.1. Про затвердження програми підтримки депутатами райради закладів бюджетної сфери та інфраструктури населених пунктів району на 2018 рік

2.2.Про затвердження програми технічного захисту службової інформації, що є власністю держави в автоматизованих системах на 2018-2020 роки

2.3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року     № 303 «Про районний бюджет на 2018 рік» (із змінами від 16 січня, 12 березня 2018 року)

2.4. Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району

2.5. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік

2.6. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населеного пункту на території Доробратівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 69,3679 га.

2.7. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Доробратівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 30,0000 га.

2.8.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Доробратівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 13,0000 га

2.9.Різне

3. На сесію запросити голову, заступників голови районної державної адміністрації, керівників служб райдержадміністрації та району, міського, сільських голів.

 

Голова ради

 

В.А.Симканинець

 

Joomla templates by a4joomla