Всеукраїнська акція "Людина живе, доки її пам'ятають"

13 квітня на цвинтарі у м. Старобільську (Луганська область) відбулася Всеукраїнська акція покладання квітів «Людина живе, доки її пам’ятають». Започаткована акція бійцями першого особового складу добровольчого батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних Сил України.

Мета заходу – увічнення пам’яті загиблих захисників, військово-патріотичне виховання підростаючого покоління, створення місця духовного поклоніння.

Під час виконання військових обов’язків і захищаючи незалежність держави, під Луганськом загинув наш земляк Юрій Король із Заріччя.

За ініціативи Іршавської районної ради, районного центру позашкільної роботи, колективу Зарічанської ЗОШ I-II ст. та учасників громадської організації «Наша Батьківщина – Україна» на акцію передано вінки та корзини квітів.

Довідково: Усього у м. Старобільську за 2014 рік  було поховано тимчасово невідомих 37 військових ЗСУ. Станом на квітень 2018 року на цьому військовому цвинтарі знаходиться 18 могил, із них 14 – досі невідомі. Поряд з могилами військових поховано 16 цивільних осіб, що загинули у зоні проведення АТО і також невідомі. Опікується могилами на даний час православна община УПЦ КП.