Районний фестиваль духовної пісні

10 квітня у виставковій залі районного будинку культури відбувся районний фестиваль духовної пісні «Да святиться ім’я Твоє». Усі охочі могли також ознайомитися з розгорнутою виставкою пасхальної атрибутики робіт майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, учнів образотворчих відділів дитячих шкіл мистецтв району.

Концертну програму фестивалю виконали колективи духовного співу клубів с. Климовиця (кер. Г.Котубей) та с. Загаття (кер. І.Іванчо), хори Іршавської ДШМ (кер. О.Йонаш) та «Мелодія» працівників культури району (кер. О.Сідор), зразковий духовний хор БК с. Білки (кер. В.Ерделі), колектив духовного співу БК с. Сільце (кер. Марта Глушко), духовний колектив Іршавського молодіжного братства імені Івана Предтечі, вокальний дует у складі Вікторії Панько та Христини Корпош (кер. О.Йонаш), солістки Вероніка Скоблей, Злата Лівак (Іршавська ДШМ), солісти Богдан Білозір та Інна Повх (зразкова студія «Ліра»), народний хор ветеранів Іршавського РБК (кер. О.Сідор, концертмейстер М.Сай).

Учасників та гостей фестивалю вітали голова районної ради Віктор Симканинець, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Павлишин, начальник відділу культури і туризму РДА Олена Ісак, настоятель православного Петро-Павлівського храму м. Іршава о. Василій Ігнат, архімандрит Агапіт – голова Іршавського молодіжного братства імені Івана Предтечі.

Фото: Василь Ловска