ФК "Боржава" став переможцем зимової першості з футболу 2018 року в районі

Днями у с. Довге відбувся фінальний поєдинок зимової першості з футболу, в якому зійшлися довжанська «Боржава» та футбольний клуб «Білки».

Змагання видалося надзвичайно напруженим та захоплюючим. Попри складні погодні умови, слизьке поле, що значно ускладнювало гру, футболісти обох команд з усіх сил боролися за перемогу та порадували глядачів хорошою грою.

Неймовірна підтримка учасників заходу та гра на рідному полі не залишала команді вибору – 2:1 на користь довжанської «Боржави», яка вдруге поспіль стає володарем срібного кубку.
    За третє місце змагалися приборжавський «Будівельник» та ФК «Лоза». У рівній боротьбі бронзовим призером стали «Будівельник».

Переможців та призерів вітали голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець, депутат Іршавської міської ради Іван Хила, Довжанський сільський голова Віктор Симканич,  голова районної федерації футболу Василь Попович.