Благодійна акція напередодні Великодня

3 квітня у міні-пекарні с. Ільниці традиційно, за підтримки приватного підприємця Ганни Брич, відбулася благодійна акція до Великодня. На початку заходу  присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх, хто загинув за рідну Батьківщину.

Дітям-сиротам, вихованцям Ільницької ЗОШ-інтернату, інвалідам і дітям із малозабезпечених сімей Ільниці, Заріччя та Доробратова вручили паски та хлібобулочні вироби.

На акції були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, Ільницький сільський голова Василь Павлище, начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлизавета Яцканич, члени районної громадської організації “Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Закарпатській області”, молодь, актив села.
    Учасники акції щиро подякували Ганні Петрівні за її доброту, чуйність та щирість у прагненні допомагати всім, хто цього потребує.