У районі відбулися заходи присвячені писанкарству

3 квітня в районі відбулися заходи із писанкарства. Мета – популяризація писанки як національного символу Великоднього християнського дійства та унікального мистецького витвору в українському фольклорі, а також представлення технік, творчих стилів і новітніх методик у їх виготовленні.

У районному будинку дитячої творчості цього дня урочисто відкрили VI фестиваль з писанкарства «Котися, писанко, по рідному краю», а у виставковій залі районного будинку культури проведено акцію «Красується писанка Іршавщини». Кожен охочий мав можливість спостерігати за процесом створення писанок і самому спробувати свої сили під час майстер-класів.

Керівники району та міста щиро привітали учасників і гостей фестивалю із прийдешніми Великодніми святами. Побажали творчого натхнення, подальшого розвитку писанкарства в районі, збереження духовних і культурних традицій та удосконалення майстерності, благополуччя та злагоди в родинах, миру на українській землі.

У рамках фестивалю учасники отримали солодкі заохочувальні подарунки від народного депутата Верховної Ради України Павла Балоги.

Підсумки підвели на центральній площі міста, де було організовано виставку-продаж робіт, святковий концерт і прикрашання міста символічними атрибутами Великодніх свят.