Книгоманія-2018

27 березня в Іршавській районній бібліотеці для дітей пройшов ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018». Мета конкурсу  – підвищення рівня культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, розвитку комунікативних навичок, кращої соціалізації і самореалізації завдяки читанню.

На конкурсі змагалися учні 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів та читачі бібліотек-філій району. Учасники представляли членам журі свої Читацькі щоденники, які містили записи про прочитані книги з української та зарубіжної літератури, а також книги закарпатських авторів. Кожен учасник розповідав про свою улюблену книжку зі свого списку.
   Кращих серед учасників конкурсу визначило журі – директор КЗ «Іршавська районна централізована бібліотечна система» Бобик М.В., завідувач методико-бібліографічного відділу Іршавської РЦБС Бровді Л.І., головний спеціаліст відділу культури і туризму Іршавської РДА Бабинець Л.В., начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ міської ради Демчик Л.А., начальник відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Іршавської РДА Вовканич О.І.
    Переможцями конкурсу стали Мушка Михайло (6 кл.) та Гуляна Світлана (7 кл.)
    Оцінюючи виступи конкурсантів, члени журі нагородили окремих учасників у наступних номінаціях:
- За креативність — Артиш Ольга-Магдалина (м.Іршава)
- За артистизм — Білинець Даніела (с.Імстичево)
- За харизматичність — Юріна Ірина (с.Осій)
- За краще ведення читацького щоденника — Березнай Марина (с.Ільниця)
   Усі учасники отримали заохочувальні подарунки від голови Іршавської районної ради Віктора Симканинця, а також похвальні грамоти та календарі від закарпатського поета Василя Галаса. Член журі, поетеса Оксана Вовканич вручила переможцям свої поетичні збірки.

Головним призом для всіх учасників стало знайомство одне з одним, спілкування та хороші емоції від добре проведеного часу.