Ювілейний "КВН у Кушниці"

24 березня у районі відбувся "XXV Всеукраїнський КВН фестиваль в Кушниці». На заході були присутні голова районної ради, окремі сільські голови, молодь, гості та запрошені.

Родзинка фестивалю в тому, що в невеличкому карпатському селі збираються десятки гумористів з усіх куточків України. В молоді верховинського краю є можливість подивитись на гумор інших регіонів та себе показати. На одній сцені поєднують талант як ветерани КВН, так і початківці.

Дружня атмосфера підсилюється надзвичайною карпатською гостинністю, адже це єдине інтелектуально-розважальне шоу, що проходить в селі на Закарпатті. На відміну від виступів в місті, в селі гостей приємно дивує поселення до місцевих жителів, не зовсім для них зрозуміла русинська мова та угорсько- словацька кухня.

Мета цього дійства не тільки відкривати нові таланти серед місцевої молоді, але і відкрити наш світогляд, доброзичливість для іншої частини України...Фестиваль проходить один день і поєднує денні розваги за принципом "Веселі старти" та вечірній концерт і нічний "Comedy". За ці роки Кушницю відвідали кращі команди "Асоціації КВН України", команди "Ліги сміху", актори "ComedyClubUA", гумористи різних телевізійних проектів, відомі співаки.

Фестиваль пройшов весело та активно. Всі присутні відзначили високий рівень організації сцени, реквізиту, сценарію, дотепних і оригінальних жартів.

За інформацією організатора фестивалю Петра Шинкаря