Проведено робочу нараду з актуальних питань

22 березня у сесійному залі районної ради відбулася робоча нарада із сільськими головами.

На порядку денному присутні розглянули питання про особливості проведення медичної реформи в Іршавському районі, зокрема план формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги та проведення капітального ремонту, реконструкції та будівництва амбулаторій району.

Сільським головам рекомендовано на засіданнях сесій сільських рад прийняти рішення про виділення коштів для співфінансування цих проектів, які фінансуються з державного бюджету, у розмірі не нижче 10 %.

Також учасники наради обговорили питання підготовки та проведення ремонтних робіт автомобільних доріг району, проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району.

Подаємо інформацію про Перспективний план формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги в Іршавському районі