Районний фестиваль-конкурс "Таланти багатодітної родини"

22 березня у районному будинку культури відбувся VIII фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», який зібрав чимало обдарованої молоді віком від 9-ти до 16-ти років. Мета фестивалю – відродження та популяризація культурних, моральних цінностей сім’ї, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини.

Учасників конкурсу вітали голова районної ради Віктор Симканинець, Іршавський міський голова Степан Бобик, начальник відділу культури та туризму РДА Олена Ісак. Керівники побажали дітям впевненості в собі, позитивного настрою, вдосконалення своїх талантів, досягнення хороших результатів, здоров'я, благополуччя й злагоди в родинах.

Фестиваль проведено у номінаціях: вокальне мистецтво, патріотична пісня, хореографія, музичне виконання, художнє та авторське виконання, оригінальний жанр, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво.

Спонсором солодкого столу та ініціатором вручення подарунків переможцям конкурсу став депутат районної ради, голова Іршавської райспоживспілки Сергій Лупак.

Всі охочі могли також переглянути творчі доробки дітей із багатодітних сімей – живопис, графіка, скульптура, вишивка, предмети декоративного розпису, бісероплетіння, вироби із глини. Роботи розміщені у виставковій залі районного будинку культури.