Чотирнадцята сесія районної ради

Відбулися два засідання чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання. У роботі сесії взяли участь керівники установ і служб району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, сільські голови.

На початку засідань присутні вшанували пам'ять загиблих героїв в зоні проведення АТО. Традиційно голова ради привітав колег із днями народження та ознайомив всіх із подіями, які відбулися в районі у міжсесійний період.

Проекти рішень були попередньо обговорені депутатами на профільних комісіях, спільному засіданні постійних комісій та президії.

Жваві дискусії викликали проблемний стан автомобільних доріг, значна кількість нереалізованих проектів поданих до Державного фонду регіонального розвитку, незадовільний санітарний стан узбіч, зростання тарифів на вивіз та захоронення побутових відходів, брак коштів на проведення ремонтних робіт у закладах соціальної сфери району, відсутність нових робочих місць, наслідки реорганізації державних установ шляхом приєднання до юридичних осіб інших районів тощо.

Відтак, районні депутати затвердили блок майнових питань, ряд цільових програм з питань розвитку охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, технічну документацію з нормативно-грошової оцінки, внесли зміни до рішення «Про районний бюджет на 2018 рік».