Вітання із професійним святом працівників житлово-комунального господарства

16 березня у міській раді відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

На початку для присутніх виступили вокалісти Андрій Мошкола та Катерина Сапожнік із музичними номерами.

Із професійним святом привітав присутніх голова районної ради Віктор Симканинець. У виступі зауважив, що робота працівників житлово-комунального господарства є непомітною, але вкрай відповідальною та важливою для містян і гостей Іршавського району. Саме завдяки людям, які працюють в цій сфері, проводиться клопітка робота у напрямку належного прибирання територій, вчасного водопостачання та розвитку благоустрою краю. Побажав наснаги в житті, задоволення від виконаної роботи, поваги від оточуючих.

За високу професійну майстерність, добросовісне виконання службових обов’язків, якісне надання послуг населенню району та міста, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята грамотами районної ради нагороджені працівники КП по водопостачанню Іршавської міської ради – Василь Гелетей, Анатолій Петенько, Ганна Савко.

Зі словами подяки до учасників заходу звернулися Іршавський міський голова Степан Бобик, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Михайло Боднар, директор КП «Тепло-місто» Ольга Чедрик, директор КП по водопостачанню Сергій Скоблей.