Урочистості на Красному Полі з нагоди 79-ї річниці проголошення Карпатської України

15 березня на території меморіального комплексу «Красне поле» відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування 79-ї річниці проголошення Карпатської України. Від Іршавщини участь в мітингу взяли керівники району та міста, окремі депутати районної ради.

Після виконання Державного Гімну України та військового салюту учасники заходу вшанували пам’ять полеглих на місці героїчного  бою Карпатських січовиків – оборонців молодої незалежної Карпатської України.

Із вітальними словами виступили голови Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської обласних рад, голова Закарпатської ОДА.

Потім відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного хреста керівниками області та районів, представниками правоохоронних органів, гостями, небайдужими громадянами. Мітинг завершився добіркою стрілецьких пісень у виконанні заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Після представники духовенства відслужили екуменічну панахиду за полеглими січовиками.