Розпорядження

Розпорядження голови Іршавської районної ради від 15.03.2018 року Про скликання другого засідання чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 15.03.2018 року

м. Іршава

Про скликання другого засідання чотирнадцятої сесії районної ради VIІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи районної ради VIІ скликання:

1. Скликати друге засідання чотирнадцятої сесії районної ради VІІ скликання 16 березня 2018 року, о 14 годині, в приміщенні зали засідань районної ради.

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

2.1. Про інформацію керівника Хустської місцевої прокуратури про стан законності на території Іршавського району за підсумками роботи за 12 місяців 2017 року

2.2.  Про затвердження передавального акту комунальних організацій «Іршавська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Іршавської районної ради Закарпатської області, «Іршавська районна станція юних техніків» Іршавської районної ради, «Іршавський районний Будинок дитячої творчості» Іршавської районної ради, «Іршавська районна станція юних туристів» Іршавської районної ради.

2.3. Про затвердження статуту комунальної організації «Іршавський районний центр позашкільної роботи» Іршавської районної ради Закарпатської області.

2.4. Про затвердження штатного розпису комунальної організації «Іршавський районний центр позашкільної роботи» Іршавської районної ради Закарпатської області.

2.5.  Про призначення директора комунальної організації «Іршавський районний центр позашкільної роботи» Іршавської районної ради Закарпатської області

2.6. Про передачу з балансу відділу охорони здоров'я районної державної адміністрації на баланс районної ради приміщень у будівлі спільної власності територіальних громад сіл, міста району

2.7. Про затвердження програми покращення умов обслуговування платників податків Іршавського району на 2018-2020 роки

2.8.  Різне

3. На сесію запросити голову, заступників голови районної державної адміністрації, керівників служб райдержадміністрації та району, міського, сільських голів.

Голова ради

В.А.Симканинець