Вшанування пам'яті Карпатських січовиків

14 березня в с. Білки (присілок Семихатка) відбувся мітинг-реквієм вшанування пам'яті Карпатських січовиків. Цьогоріч відзначаємо 79-річницю проголошення Карпатської України.

На заході були присутні керівництво району, сільські голови, учасники АТО, волонтери, вчителі та учні, громадськість. На початку зібрання традиційно до підніжжя пам’ятника полеглим січовикам покладено корзини квітів, лампадки.

Пам'ять померлих січовиків Василя Галаса, Петра Микитюка, Юрія Петраша, Василя Бровдія, полеглих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні присутні вшанували хвилиною мовчання.

У рамках заходу відбулося освячення нового пам’ятного хреста, встановлення якого ініційоване небайдужим активом села Білки.

Керівник громадського формування з охорони громадського порядку "Прайд Закарпаття" Петро Горзов звернувся до присутніх зі словами подяки за те, що пам’ятаємо історію нашого народу та героїчні подвиги побратимів.

Вчитель історії Білківської ЗОШ I-III ст. Вероніка Станко провела історичний екскурс про трагічні події тих років та маловідомі сторінки з історії Закарпаття, політичні процеси минулого століття, боротьбу наших земляків за незалежність.