Презентація нової збірки Василя Кузана "Дьондята"

7 березня в Іршаві відбулася презентація збірки закарпатського поета Василя Кузана «Дьондята». Відкрила захід директор Іршавської районної централізованої бібліотечної системи Майя Бобик, яка і представила гостям автора.

Василь Кузан розповів присутнім про задум написання збірки віршів русинською мовою, натхнення та творчі пошуки, створення книги і власне значення назви добірки.

«Глибоко автентична атмосфера Закарпаття, унікальний колорит мови, гірський темперамент та споконвічна мудрість народу, самобутність звичаїв і традицій, неповторний дух величавої таємниці землі, ментальна гордість чоловіків та лагідна врода жінок, їх трепетна любов – усе це поезія Василя Кузана, написана серцем і виспівана тією мовою, якою говорять його батьки».

Привітали поета з виходом у світ нового творчого доробку голова районної ради Віктор Симканинець, друзі та колеги по цеху. Керівник району вручив автору спільну грамоту районної ради та райдержадміністрації за особистий внесок у культурний та мистецький розвиток громадськості, високу професійну майстерність та з нагоди життєвого ювілею – 55-річчя від Дня народження.

Після всі присутні могли поспілкуватися із поетом у форматі запитання-відповідь та отримати збірку із автографом.