У районі призначено нового начальника відділення поліції

26 лютого в Іршавському відділенні поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області відбулося офіційне представлення нового очільника поліції району.

Ним став майор поліції Негря Василь Михайлович, який народився 02 січня 1987р. в с. Угля Тячівського району. Освіта вища. У 2008 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». Практичний стаж його службової діяльності в правоохоронних органах складає 10 років.

Попередньо обіймав посаду заступника начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області - начальника сектору кримінальної поліції.

Новопризначений керівник поліції району висловив надію щодо злагодженої співпраці з органами влади та належної організації роботи з колективом відділення.