Проведено форум щодо децентралізації та розвитку місцевого самоврядування в області

22 лютого в Ужгороді відбувся форум "Закарпаття - центр Європи: шлях розвитку і реалізація потенціалу" за сприяння Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку.

Від Іршавщини в заході прийняли участь заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан, голова райдержадміністрації, Іршавський міський голова, голови сіл Сільце і Довге. Також на обговоренні були присутні народні депутати, представники Мінрегіону, об'єднаних територіальних громад, громадських організацій Закарпатської області, проектів та програм міжнародної технічної допомоги, експертного середовища.

У ході зустрічі, учасники форуму напрацювали спільне бачення перспектив розвитку Закарпаття у контексті реалізації державної регіональної політики, впровадження реформи місцевого самоврядування у регіоні.