У районі проведено конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

17-18 січня у районному будинку дитячої творчості проведено районний етап конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт у 2017-2018 навчальному році. Мета заходу – духовний, творчий, інтелектуальний розвиток дітей і молоді, виявлення обдарованої учнівської молоді та залучення її до наукової й експериментальної роботи.

Конкурс зібрав чимало обдарованих учнів, які презентували власні доробки у наукових відділеннях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, історії, наук про землю, хімії та біології, аграрних наук та екології.

Вітали учасників конкурсу заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан.  Побажали їм наснаги у науковій діяльності, досягнення висот у навчанні та успішного захисту робіт.

Протягом двох днів члени журі оцінили 22 науково-дослідницькі роботи та відзначили високий рівень підготовки учнів у порівнянні з минулим роком. Попереду на юних науковців очікує наступний обласний етап.