Районні депутати внесли зміни до рішення "Про районний бюджет на 2018 рік"

16 січня відбулося засідання позачергової тринадцятої сесії районної ради VII скликання. Пленарному засіданню сесії передували засідання комісії з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики й засідання президії. Участь в роботі сесії взяли працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних  органів, сільські голови.

Головуючий повідомив, що позачергову сесію скликано у зв’язку  із  ситуацією щодо заборгованості із виплати заробітної плати працівникам соціальної сфери.

На початку засідання присутні вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав життя у військовому протистоянні на сході країни.

Далі Головуючий коротко ознайомив присутніх із подіями, які відбулися в районі в міжсесійний період та привітав колег, які святкували у цей час день народження, ювілеї.

Основним документом, який розглянули районні депутати стало питання Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №303 «Про районний бюджет на 2018 рік». Згідно поданого фінуправлінням проекту рішення, передбачено затвердити зміни, зокрема спрямування вільного залишку загального фонду районного бюджету  у розмірі 6 569 120 грн., а також за рахунок іншої субвенції з Лисичівського, Кушницького та Дубрівського сільських бюджетів.

Серед переліку питань, винесених на розгляд сесії, програми «Мала преса», розвитку системи аварійно-рятувального обслуговування населення і територій Іршавського району гірським пошуково-рятувальним відділенням м. Іршава, аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в Закарпатській області на 2018-2021 роки та питання про внесення змін до договорів оренди майна об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району.

Особливих зауважень у депутатського корпусу з вищезгаданих питань не виникало, оскільки їх попередньо обговорили на профільних комісіях, тому вони й були наразі підтримані.

У «Різному» розглянуто і підтримано проект рішення Про безоплатну передачу будівлі Іршавського районного будинку дитячої творчості зі спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради у комунальну власність Іршавської міської ради об’єднаної територіальної громади.