Проведено районний фестиваль "Іршавський бетлегем-2018"

12 січня на центральній площі міста традиційно відбувся районний фестиваль колядницьких колективів «Іршавський бетлегем-2018».

Розпочали захід урочистою ходою учасників фестивалю. Із вітальними словами перед присутніми виступив голова районної ради Віктор Симканинець, який побажав усім мирного неба, Божої благодаті, злагоди у родинах та хорошого настрою під час свята.

Також вітали перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Павлишин та міський голова Степан Бобик.

15 колядницьких колективів  подарували містянам і гостям теплу атмосферу, виконуючи Різдвяні колядки, щедрували довгих літ, добра та радості у кожному домі.  Учасники фестивалю після виступів отримали подарунки та подяки.

Під час заходу бажаючі мали нагоду ознайомитися із роботами народних умільців району – лозоплетінням, різьбою по дереву, ткацтвом, бісероплетінням, вишивкою, ляльками-мотанками.