У районі відкрили персональну виставку творів Василя Філеша

12 січня у виставковій залі районного будинку культури була презентована персональна виставка творів «Боржавська елегія» (живопис, графіка) члена Національної Спілки художників України, керівника об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави» Василя Філеша.

Вітали митця із відкриттям виставки керівники району та міста, начальник відділу культури та туризму РДА, представники колективу «Колорит Боржави», настоятель православного Петро-Павлівського храму от.Василій (Ігнат), друзі та гості заходу.

Присутні наголосили на багатогранності та талановитості художника, побажали автору картин успішної реалізації творчих задумів.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецькоїспадщини Василя Філеша нагороджено спільною грамотою районної ради та райдержадміністрації.