У Заріччі відкрили меморіальну дошку добровольцю "Айдару" Юрію Королю

21 грудня на фасаді Зарічанської загальноосвітньої школи I-II ступенів відкрили меморіальну дошку  солдату-добровольцю батальйону територіальної оборони «Айдар» Збройних Сил України Юрію Королю, який загинув у зоні АТО при виконанні  військового обов’язку в боях за незалежність та територіальну цілісність України біля м. Щастя під Луганськом.

На відкритті пам'ятного знаку були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату підполковник Євген Кугут, сім`я загиблого героя,  побратими, односельчани, учні школи.

За словами побратимів, Юрій Король був дуже відповідальним, надійним другом  і товаришем, який з честю і гідністю виконував свій військовий обов’язок.

Право відкрити меморіальну дошку надали Зарічанському сільському голові Марині Васько та командиру групи Михайлу Драгану.

Після присутні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки та запалили лампадки.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Юрій Король посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.