У районі відзначено День Святого Миколая

19 грудня у районному будинку культури відбулося святкування Дня Святого Миколая. Подарунки отримали діти учасників АТО, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів-конкурсів.

Привітали присутніх із казковим святом дитинства голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, міський голова Степан Бобик, депутат обласної ради Петро Добромільський, помічник-консультант народного депутата України Михайло Ловга. Побажали діточкам здоров’я, приємних подарунків, веселих зимніх свят, здійснення мрій, успіхів у житті.

Після на учасників і гостей заходу чекав святковий концерт за участі вокалістів, зразкових студій і народних колективів району.