Робоча поїздка до пожежно-рятувального поста в с. Довге

   13 грудня голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, заступник начальника Управління ДСНС України в Закарпатській області Богдан Ількович, начальник Іршавського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області Іван Мошкола та начальник ДПРЧ №5 УДСНС України в Закарпатській області Василь Данканич здійснили робочу поїздку до села Довге, де оглянули оновлений Державний пожежно-рятувальний пост ДПРЧ №5 УДСНС України в Закарпатській області.   

 

   Фахівці пожежно-рятувального поста в с. Довге обслуговують 7 населених пунктів: Луково, Приборжавське, Довге, Броньку,Суху,Кушницю та Лисичево.  

   За сприяння керівництва району та за участі Довжанської, Кушницької та Приборжавської сільських рад, якими виділено 65 тис. грн. на програму «Попередження надзвичайних ситуацій та пожеж в Іршавському районі на 2017-2020 рр». для рятувальників створено належні умови для праці. У будівлі здійснено заміну 13-ти вікон, 4-х дверей та встановлено твердопаливний котел з комплектуючим до нього обладнанням. 

За інформацією веб-сайту Іршавської РДА

 

Joomla templates by a4joomla