Відбулося нагородження чемпіонів із футболу

Минулими вихідними у сесійному залі засідань районної ради  відбулась церемонія нагородження чемпіонів Іршавського району з футболу 2017-го року та переможців обласного чемпіонату серед юнаків.

У цьому сезоні перемогу здобув юнацький склад ФК «Бужора». 29 жовтня у Виноградові юнаки вибороли Кубок Закарпатської області. Дорослий склад зайняв шосте місце.

Серед юнаків підсумкова трійка складається з «Виноградар» Великий Раковець – 1-е місце, ФК  «Сільце» - 2-е місце, «Будівельник»  Приборжавське – 3-е місце.

Серед дорослих чемпіоном стала команда «Скала»  Негрово, другими – «Дружба» Дубрівка і третіми ФК «Сільце».
     З вітальними словами перед присутніми виступили заступник голови районної ради Володимир Половка, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Павлишин, депутат районної ради Петро Станко, голова федерації футболу Іршавського району Василь Попович, перший заступник голови обласної федерації футболу Станіслав Сухан, депутат обласної ради Петро Добромільський.
   За підсумками сезону 2016-го року, Іршавську районну федерацію футболу було визнано найкращою у Закарпатській області.