Засідання бюджетної комісії

4 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики. Участь в роботі комісії взяв голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, доповідачі порядку денного, головні розпорядники коштів.

У зв’язку із відсутністю в районному бюджеті необхідних асигнувань на оплату праці працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв в кінці поточного року виникла незабезпечена потреба в коштах.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик інформувала присутніх щодо розподілу стабілізаційної дотації та медичної субвенції з державного бюджету на 2017 рік. Згідно розпорядження голови Закарпатської ОДА, Іршавський район отримав із держбюджету стабілізаційну дотацію у розмірі 6525900 грн., медичної субвенції – 5331000 грн.

У ході засідання комісії, депутати обговорили окремі питання функціонування закладів соціальної сфери (освіта, медицина, культура). Вагому частину  дискусій становило питання діяльності двох установ в с. Довге – районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та протитуберкульозного відділення Іршавської районної лікарні.