Учні Ільницької ЗОШ I-II ст. ознайомилися зі специфікою роботи органів місцевого самоврядування

У рамках тижня правових знань і Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», які проводяться у освітніх закладах району, 6 грудня до районної ради завітали вчителі та учні 8-9 класів Ільницької ЗОШ I-II ст.

У сесійному залі голова районної ради пояснив школярам структуру районної ради, організацію роботи виконавчого апарату, повноваження депутатського корпусу, роз’яснив яким чином забезпечується ефективна діяльність органів місцевого самоврядування, проводиться підготовка до пленарних засідань сесій.

Детально ознайомив дітей із порядком проведення сесій, процедурою прийняття рішень районними депутатами, діючими програмами спрямованими на допомогу жителям району.

Під час зустрічі, школярі могли задати питання керівнику району та отримати фахову відповідь. Також школярі відвідали районну державну адміністрацію, Іршавський районний суд, Іршавське відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.