Вітання до Дня Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних Сил України, 5 грудня, керівники районної ради та райдержадміністрації привітали із професійним святом працівників  Іршавського районного військового комісаріату.

Від імені депутатського корпусу вітали зі святом заступник голови районної ради Володимир Половка, радники голови районної ради Юрій Фельцан і Михайло Менчук. Побажали реалізації задумів, мирного неба, благополуччя.

За виявлений патріотизм, вагомий особистий внесок в обороноздатність країни, високий професіоналізм, сумлінну роботу грамотами районної ради нагороджено молодшого спеціаліста служби захисту інформації районного військового комісаріату Анну Пилип і механіка-радіотелефоніста відділення зв’язку та інформації районного військового комісаріату Тетяну Ясевич.