В Іршаві відкрили пам'ятні знаки героям АТО

Напередодні Дня Збройнил Сил України, 5 грудня в Іршаві відбулося урочисте відкриття пам’ятних дошок нашим землякам - учасникам АТО,  які героїчно загинули на сході країни, виконуючи свій обов’язок перед державою і народом. На відкритті були присутні керівництво районної ради та райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, служб і установ району, учасники АТО, громадськість.

На початку заходу, настоятель Петро-Павлівського православного храму отець Василій відслужив молебень та освятив пам’ятні знаки. Присутні зазначили, що дуже важливо знати наших героїв, котрі ціною власного життя борються за мир, спокій, добробут, світле майбутнє для нашої держави.

Дошки встановлено уродженцю с. Заріччя Юрію Королю, с. Лоза – Юрію Соколачко, с. Ільниці – Олександру Данільченко. До знаків героям присутні поклали лампадки і запалили свічки.