Урочисті збори з нагоди Міжнародного дня волонтера

5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера в райдержадміністрації відбулися урочисті збори.

Заступник голови районної ради Володимир Половка, голова районної державної адміністрації Олександр Горін, керівник апарату РДА Олег Козенюк привітали волонтерів зі святом і подякували за їхню сумлінну самовіддану працю. Побажали всім, хто надає благодійну допомогу, здоров’я, миру, злагоди в родинах і добробуту.

Користуючися нагодою, приватний підприємець Ганна Брич запросила присутніх взяти участь в благодійній акції, яка відбудеться 24 грудня в с. Ільниця.

За мужність, виявлений патріотизм, милосердя, щирі почуття доброти та опіки,  надану допомогу жителям району волонтерів, керівників громадських і ветеранських організацій, депутата районної ради Сергія Лупака нагороджено спільними подяками районної ради та райдержадміністрації.